Pasaulis

Vienintelę Baltijos šalyse Liepojos metalurgijos gamyklą parduos dalimis

Vienintelės stambios Baltijos šalyse Liepojos metalurgijos gamyklos vadovybė nusprendė parduoti ją aukcionuose, pranešė gamyklos administracijos atstovas Dzintars Chmelevskis.

„Toks sprendimas priimtas todėl, kad nė vienas pretendentas pirkti gamyklą neatitiko kreditorių iškeltų sąlygų ir negarantavo, kad yra pajėgus nupirkti ją kaip vientisą objektą“, – pareiškė Chmelevskis.

Jis taip pat sakė, kad gamyklos turtas planuojamas parduoti dalimis keliuose aukcionuose. Artimiausiomis dienomis bus numatytas turto pardavimo planas. Manoma, kad aukcionai prasidės vasarį.

Latvijos vyriausybė sausio 4 d. nutarė duoti potencialiam investuotojui 2 savaites priimti sprendimui pirkti įmonę. Potencialus pirkėjas turi duoti vyriausybei garantiją ir pervesti pinigus į „Liepajas Metalurgs“ kreditorių sąskaitas. Jei pinigai nebus pervesti, vyriausybė pasiruošusi priimti sprendimą gamyklą parduoti dalimis. Anksčiau vienas investuotojas išreiškė norą išbandyti gamyklos plieno lydymo krosnį, bet gruodžio pabaigoje savo ketinimo atsisakė.

„Liepajas Metalurgs“ – stambiausia pramoninė Latvijos įmonė, o taip pat ir viena iš seniausių, savo istoriją skaičiuojanti nuo 1882 metų. Tai vienintelė metalurgijos gamykla Baltijos šalių regione. Pagrindinė jos produkcija buvo plieninė armatūra gelžbetonio konstrukcijoms.

https://1prime.ru/

Parašykite komentarą