Mūsų Gretos

Simonas Česnauskas: jeigu ateityje „Mūsų Gretos” taptų politine partija, norėčiau būti sąrašuose

Sveiki,
paragintas Youtube laidos nusprendžiau, kad laikas laisva forma prie “Mūsų Gretų” prisirašyt ir man.
Jau keletą metų (tikriausiai ~3-4), atradęs laisvo laiko, domiuosi mūsų šalies politika, geopolitiniais reiškiniais, karais, jų priežastimis, istorija ir pan. Galiu daryti išvadą, kad domėjimasis vis stiprėja.
2012 metais Youtube dažnai pasiklausydavau tuometinio kandidato į prezidentus Ron Paul debatų. Net širdyje gera pasidarydavo nuo to kaip jis triuškindavo savo oponentus. Labai tikėjausi, kad jam pavyks laimėti rinkimus, tačiau nugalėjo “juodoji demokratija”. Po to nusivylimo beveik ištisus metus nebesidomėjau šiais purvinais žaidimais nes mano protas negalėjo suvokt iš kur atsiranda tokie buki rinkėjai ir nubalsuoja už parsidavėlius. 
Sąmoningai ignoruodavau visas politines naujienas kaip prakeiktą neišvengiamybę, kol netyčia atradau gerb. Rolando Paulausko politikos apžvalgas. Tikrai ilgai netruko, kad pajusčiau žmogui pagarbą už didžiulę išmintį, patirtį ir puikią orientaciją, ne tik mūsų nustekentoje šalyje, bet ir visame pasaulyje.
Šiuo metu esu jau peržiūrėjęs visus rastus video iš Kazimiero Juraičio kanalo, ELTA reportažus (daugumą net ne po vieną kartą). Kaskart nudžiungu kai įkeliama kas nors naujo.
Kadangi naudinga informacija (mano manymu) būtina dalintis su protingais žmonėmis, su “Mūsų Gretomis” supažindinau dar 4 žmones, kuriems Rolando Paulausko įžvalgos, kaip ir man, padėjo “atmerkti akis” realijoms. Kaskart visi susitikę, kaip užprogramuoti, daugiausia laiko praleidžiam diskutuodami politiniais klausimais. Manau, atėjus laikui jie taip pat praneš apie save.
Kadangi esu ganėtinai užimtas žmogus (dirbu įdomų ir mėgstamą darbą, po darbo sportuoju), neturiu daug laisvo laiko, todėl aktyviai įsitrauktį į veiklą neturiu galimybės. Tačiau jeigu Vilniuje (čia gyvenu ir dirbu) vyks koks nors “Mūsų Gretų” susitikimas, būsiu dėkingas gavęs pakvietimą. Galbūt pavyktų sudalyvaut ir man. Labai norėtųsi kada nors ir gyvai pamatyt Rolandą.
Suprantu, kad virtualus palaikymas aktyviems bendraminčiams yra menkai reiškiantis iš praktinės pusės, pervedžiau 10 EUR, kaip simbolį, kad savo šalies vadovu norėčiau matyti Rolandą Paulauską. Manau, tai tikrai ne paskutinė parama į šį fondą.
Jeigu ateityje “” taptų politine partija, norėčiau būti sąrašuose.
Tegausėja Mūsų Gretos!
Pagarbiai,
Simonas Česnauskas

Leave a Reply