Pasaulyje artėja apsisprendimo laikas. Rolandas Paulauskas
Pasaulis

Pasaulyje artėja apsisprendimo laikas. Rolandas Paulauskas

2021 vasario 18 d.
Ričardas ČEKUTIS

Kol Rusijoje vyksta svarbiausiu opozicionieriumi vadinamo Aleksejaus Navalno eilinis , pateikiame Lietuvoje visiškai netradicinį požiūrį į šį veikėją. Nors mūsų šalyje panašiai mąsto nemažai žmonių, tačiau jų nuomonės nepamatysite dažniausiai užsieniečiams priklausančiuose mainstryminiuose portaluose ar televizijose. Todėl skaitytojų dėmesiui – Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataro, politikos apžvalgininko Rolando PAULAUSKO žvilgsnis į Aleksejų Navalną vykstančio geopolitinio konflikto kontekste.

Pasaulyje artėja apsisprendimo laikas. Rolandas PaulauskasPradėkime nuo to, kad A.Navalnas tikriausiai yra vienintelis Rusijoje, turintis du lygtinius teistumus… Pirmą teistumą jis gavo už nelegalias operacijas su mišku Kirovo srityje, o antrą gavo vienos prancūzų firmos ieškinio pagrindu, kadangi jie buvo šantažuojami ir priversti mokėti nereikalingus pinigus tarpinei firmai.

Taigi, kada pas mus bei Europoje žmonės protestuoja dėl to, kad jis dabar pasodintas, tai Rusijoje žmonės pastaruosius metus kėlė klausimą: kodėl jis iki šiol nesėdi?.. Tai – unikalus žmogus. Turėdamas du lygtinius teistumus, jis ramiai važinėja su žmona po brangiausius pasaulio kurortus bei skraido po visą Rusiją, lankydamas savo štabus. Todėl eiliniai rusai metų metus kėlė klausimą: kas čia per „opozicionierius”, kuriam leidžiami tokie fokusai? Juk tokie dalykai be valdžios žinios yra neįmanomi… Akivaizdu, kad Rusijos valdžiai jis ilgą laiką buvo reikalingas, kaip tam tikras garo nuleidimo prietaisas.

Visas straipsnis: respublika.lt

Leave a Reply