Featured Video Play Icon
Lietuva Mūsų Gretos

Mūsų Gretose – pusė Lietuvos, tik jie patys to dar nežino

Išėjau iš Lietuvos Liaudies partijos pirmininko pareigų ir partijos. Liaudies patarlė, sakanti, jog “negalima į svetimą vienuolyną eiti su savomis taisyklėmis” – teisinga. Todėl nėra kito kelio, kaip tik jungtis į vieną darinį žmonėms, panašiai matantiems pasaulį. Tuomet nereikia ginčytis dėl esminių, pasaulėžiūrinių dalykų. Mūsų gretose tai – “Tautinės valstybės išlikimo pamatas”, arba15 punktų. O kaip juos įgyvendinti – atsispindi programoje, dėl kurios jau galima diskutuoti.

  1. Tautinės valstybės išlikimo pamatas (15 punktų). https://youtu.be/v9bSFeSDh08

  2. IX kitaip. Apie pasaulėžiūrą. https://youtu.be/JNwSLHRF2eI

  3. XIII Naktigonė kitaip. Programa.

I dalis. https://youtu.be/NrxCqkKzrvs

II dalis. https://youtu.be/jHz-h_PaT5Q

III dalis. https://youtu.be/IFe8IXEvCwA

6 Replies to “Mūsų Gretose – pusė Lietuvos, tik jie patys to dar nežino

  1. Kas per naujiena ! Paulauskas išėjo iš partijos pirmininko pareigų… Negali būti… Šitą veikėją derėjo išmesti iš pirmininko pareigų lygiai taip kaip ir iš partijos.

    1. Na va, ir kaip akivaizdu, kad Rolando protas aukštesnis už kai kurių, nedavė to malonumo išmesti, o pats spjovė į akis tokiems žemo intelekto žmonėm. Galit dergtis, kai nedergia jis jūsų, galit lieti emocijas, kai protingas duoda durniams kelią, tik galėtumėt savo ligų neviešint, nes visi ligoti tie, kurie pilni pykčio, neapykantos, pagiežos, nepakantumo asmeniui (ims). Trūksta to intelekto pas žmonės ir kažkaip pas tuos, kurie bet kokia kaina nori į valdžią ir neturi pažiūrų, neturi argumentų tik pyktį, dergimą, lipimą per galvas laimės ieškoti. Norėčiau kad jūsų palinkėjimai sugrįžtų bumerangu, bet jaučiasi, kad ir taip nuskriaustas žmogus, kai visi kalti, kai pasijunti žemiau kitų. Su neapykanta tik vėžiukus maitinti tinkami, bet manau bus atseikėta visiems pagal nuopelnus ir be mano palinkėjimų. 😀

  2. Rolandai, dėkojame, kad pasiūlėte pasirinkimą balsavimo metu ir sutinku, kad daugelis Lietuvos gyventojų mąsto panašiai, kaip ir jūs, tačiau nebalsavo už LLP būtent dėl jūsų labai polemiškos retorikos. Jums, tikriausiai, tai nėra akivaizdu, bet stebėdamas iš šalies ir pritardamas jūsų požiūriui suprantu, kad žmonės, deja, niekada nebalsuos už partiją, kurios nariai taip agresyviai nusiteikę, debatų metu pamokantys ir peikiantys kitus kolegas, vadovaujasi emocijomis, ne vien racionaliais argumentais, ypač tuo pasižymėjo kiti partijos nariai, kurie, atrodo, visai nemoka viešai diskutuoti ir net gėda klausytis, kai pradeda kalbėti, mintims pritari ir džiaugiesi kad yra taip mąstančių, bet apgailestauji, kad tokie žmonės atstovauja šį alternatyvų požiūrį, nes suprantama, kad su tokia retorika ir atstovais tikrai nelaimės rinkimų (užtenka pažiūrėti į Arto Braso kalbėjimą, Kazimiero Juraičio nesitvardymą tiek diskusijose, tiek žeminant YouTube piktus komentuotojus, Eugenijaus Palioko nevykusius juokelius ir ilgąsias įžangas bei nesuprantamas digresijas ir replikas). Ką darė partija, tai agresyviai polemizavo su kitomis partijomis, peikė, net žemino, kalbėjo iš aukšto. Svarbiausias darbas norint įtikinti žmones yra surasti tinkamą priėjimą ir retoriką, kad pirmiausia išgirstų, o vėliau ir patikėtų argumentų logika. Netinkamas emocinis kalbėjimas pirmiausia neleidžia net išgirsti, o kai nesiklausai, tikrai negirdėsi kas sakoma. Man asmeniškai buvo sunku klausytis ir stebėti LLP rinkiminę kampaniją net a priori sutinkant su partijos pažiūromis, ir prisipažinsiu galiausiai nusprendžiau nebalsuoti už LLP, pagalvokite kaip jautėsi tie, kuriems pristatytos pažiūros buvo naujiena, jie net jų neišgirdo.

    1. Nenusivilkite, nenuleiskite rankų, 4 metai tai ne amžinybė, stebėsim kiek bus balsuojančių už LLP. Neperšokęs griovio nesakyk OP. Iki šiol partija merdėjo, būtinai stebėsim kiek bus balsuotojų. Vat tada galėsit vertinti, o dabar tik svajuko dramblionės, kad galėjo būti kitaip negu buvo, arba negu duota. Stenkitės, dabar nieks netrukdo, o mes tik pasidžiaugsim, jeigu jums pavyks. P.S piktus komentuotojus žeminti nereikia, juos reikia pasiūsti gydytis, nes tik ligonis būna piktas ir viskuo nepatenkintas

  3. Įdomu, kurį čia pažemino ir įžeidė, kuris čia toks teisingas ir viską žino kaip kas turi elgtis, ar čia įaugęs vadovavimas, kad pagal mane visi privalo daryti kaip noriu aš ir nesvarbu ar aš teisus? Šlykštu skaityt, kai įsižeidęs žmogelis pilsto emocijas be argumentų ir faktų.

Leave a Reply