Ko Lietuva galėtų tikėtis po rinkimų JAV
Pasaulis

Ko Lietuva galėtų tikėtis po rinkimų JAV

2020 lapkričio mėn. 02 d.

 

Rinkdami Seimą, vis akies krašteliu dirsčiojome į paraleliai vykstančią prezidento rinkimų kampaniją, kurioje Donaldas rungiasi su Džo Baidenu. Kaip galėtų pasikeisti Amerika po rinkimų ir kuris iš kandidatų, laimėjęs, būtų palankesnis Lietuvai?

Apie tai prie ŽALGIRIO NACIONALINIO PASIPRIEŠINIMO JUDĖJIMO apskritojo stalo kalbėjosi Nepriklausomybės Atkūrimo Akto signataras , Seimo narys Egidijus VAREIKIS ir teisininkas Artūras PAULAUSKAS. Pokalbį vedė žalgirietis Gediminas JAKAVONIS.

G.JAKAVONIS: Stebėdamas rinkimų Lietuvoje rezultatus, padariau išvadą, kad pas mus užaugo nauja žmonių karta, kurios vertybės ryškiai skiriasi nuo tų, kurias išpažinome rinkdami Atkuriamąjį Seimą, paskelbusį Nepriklausomybę. Per tris Nepriklausomybės dešimtmečius mums valdžios „elitas” bruko didžiąsias Vakarų vertybes. Kai pagalvoju, kuris naujai išrinktas JAV – Dž. ar D.Trampas – būtų geresnis variantas Lietuvos žmonėms, pačiam iškyla klausimas, o kas dabar yra ? Ar ta pusė tautiečių, kurie apskritai nedalyvavo Seimo rinkimuose? Ar ta, ant tėvų kapų galinti statyti biotualetus? Ar tai nepatekusių į naująjį parlamentą tautinių politinių jėgų, bandžiusių kovoti už socialinį teisingumą, Lietuva? Ir vis dėlto, kurį iš pretendentų į JAV prezidentus išrinkus mums būtų geriau?

Visą diskusiją skaitykite čia: respublika.lt

Leave a Reply