Atsiliepimai

Šiame puslapyje skelbiame įdomius ir nuoširdžius mūsų bendraminčių atsiliepimus.
Ačiū už Jūsų gerus žodžius, patarimus ir palaikymą!


Sveiki,
paragintas Youtube laidos nusprendžiau, kad laikas laisva forma prie „Mūsų Gretų“ prisirašyt ir man.
Jau keletą metų (tikriausiai ~3-4), atradęs laisvo laiko, domiuosi mūsų šalies politika, geopolitiniais reiškiniais, karais, jų priežastimis, istorija ir pan. Galiu daryti išvadą, kad domėjimasis vis stiprėja.
2012 metais Youtube dažnai pasiklausydavau tuometinio kandidato į prezidentus Ron Paul debatų. Net širdyje gera pasidarydavo nuo to kaip jis triuškindavo savo oponentus. Labai tikėjausi, kad jam pavyks laimėti rinkimus, tačiau nugalėjo „juodoji demokratija“. Po to nusivylimo beveik ištisus metus nebesidomėjau šiais purvinais žaidimais nes mano protas negalėjo suvokt iš kur atsiranda tokie buki rinkėjai ir nubalsuoja už parsidavėlius. 
Sąmoningai ignoruodavau visas politines naujienas kaip prakeiktą neišvengiamybę, kol netyčia atradau gerb. Rolando Paulausko politikos apžvalgas. Tikrai ilgai netruko, kad pajusčiau žmogui pagarbą už didžiulę išmintį, patirtį ir puikią orientaciją, ne tik mūsų nustekentoje šalyje, bet ir visame pasaulyje.
Šiuo metu esu jau peržiūrėjęs visus rastus video iš Kazimiero Juraičio kanalo, ELTA reportažus (daugumą net ne po vieną kartą). Kaskart nudžiungu kai įkeliama kas nors naujo.
Kadangi naudinga informacija (mano manymu) būtina dalintis su protingais žmonėmis, su „Mūsų Gretomis“ supažindinau dar 4 žmones, kuriems Rolando Paulausko įžvalgos, kaip ir man, padėjo „atmerkti akis“ realijoms. Kaskart visi susitikę, kaip užprogramuoti, daugiausia laiko praleidžiam diskutuodami politiniais klausimais. Manau, atėjus laikui jie taip pat praneš apie save.
Kadangi esu ganėtinai užimtas žmogus (dirbu įdomų ir mėgstamą darbą, po darbo sportuoju), neturiu daug laisvo laiko, todėl aktyviai įsitrauktį į veiklą neturiu galimybės. Tačiau jeigu Vilniuje (čia gyvenu ir dirbu) vyks koks nors „Mūsų Gretų“ susitikimas, būsiu dėkingas gavęs pakvietimą. Galbūt pavyktų sudalyvaut ir man. Labai norėtųsi kada nors ir gyvai pamatyt Rolandą.
Suprantu, kad virtualus palaikymas aktyviems bendraminčiams yra menkai reiškiantis iš praktinės pusės, pervedžiau 10 EUR, kaip simbolį, kad savo šalies vadovu norėčiau matyti Rolandą Paulauską. Manau, tai tikrai ne paskutinė parama į šį fondą.
Jeigu ateityje „Mūsų Gretos“ taptų politine partija, norėčiau būti sąrašuose.
Tegausėja Mūsų Gretos!
Pagarbiai,
Simonas Česnauskas
2018-01-03

Sveiki,

Jau apie metus laiko žiūriu p. Rolando Paulausko video įrašus Youtube portale. Pastaraisiais mėnesiais pradėjau žiūrėti ir p. Zigmo Vaišvilos pasisakymus, o taip pat ir p. Kazimiero Juraičio vedamus video pokalbius. Ir tegaliu pasakyti viena – tai ką daro šitie Žmonės verta didžiausios pagarbos. Pagarbos už drąsą, už neiškreiptą faktų perteikimą bei pagarbos už norą būti šeimininkais, o ne tarnais savo valstybėje. Nusilenkiu Jums ir spaudžiu dešinę. Ačiū, kad Jūs esate. Anksčiau niekada taip nesidomėjau politika, nerūpėjo valstybinio lygmens klausimų sprendimai, mūsų politikų daromi ėjimai bei veiksmai, globalūs politiniai įvykiai ir panašiai. Buvau pasinėręs į savo verslą, nes tai mano aistra ir pašaukimas… Tačiau po padarytų klaidų versle ir po to sekusių nesekmių daug netekau ir galiausiai tiesiog emigravau iš Lietuvos… Gyvenau Anglijoje, dabar gyvenu Norvegijoje. Žinoma, jeigu šiek tiek mąstai, tokiose šalyse gyventi galima tikrai gerai ir aš nesiskundžiu… Bet… Bet, kaip sakoma visur gerai, tačiau namuose geriausia. Išvykęs supranti, kad dalis tavęs pasilieka Lietuvoje. Emocijos… Malonu girdėti, kai nuėjęs į parduotuvę girdi kaip žmonės kalba lietuviškai, malonu bendrauti su savais, nuostabu būti lietuviškoje gamtoje, prisiminti tuos laikus kai lakstei mažas basomis po kvepiančias ir rasotas lietuviškas pievas… Taigi, p. Rolandas padėjo man pažvelgti į pasaulį, o kartu ir į Lietuvos bei pasaulinę politinę areną kitu kampu, gerokai kitu kampu nei mirga Lietuvos žiniasklaidos kamerų prožektoriai ir fotoaparatų blykstės… O tai, visų pirma, privertė susimąstyti ir pradėti daugiau domėtis bei rinkti informaciją iš kitur, o visų antra – pamačius realybę, atsirado toks atsakomybės jausmas už tai kas vyksta mano šalyje. Nelabai tolimoje ateityje planuoju grįžti į Lietuvą, planuoju vėl pradėti ten verslą, tik šį kartą tiesiant gijas tarptautiniu mastu… Todėl labai norėčiau susitikti su Jūsų komanda, taip pat prisijungti prie „Mūsų gretų“. Nes tie 15 valstybės išlikimo pamatinių principų, visiškai atitinka mano vertybes, poziciją bei nuomonę. Jūs net neįsivaizduojate kokią pagarbą aš Jums jaučiu. Esu be galo dėkingas Jums ir visų pirma p. Rolandui. Labai žaviuosi tuo Žmogumi dėl jo žinių, realistiško požiūrio, drąsos kalbėti, rišliai ir aiškiai dėstomų minčių, iškalbos, taktiškumo bei aukšto emocinio intelekto. Džiaugiuosi, jog dabartinis informacinių technologijų progresas destabilizuoja plačiosios žiniasklaidos monopolį ir leidžia pažvelgti realybei į akis, tereikia noro ir pastangų ieškoti tos realybės ir suvokti ją…
Taigi, į savo laišką norėčiau įterpti dar pora sakinukų ir pasakyti, jog pasinaudodamas proga noriu Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarus p. Rolandą Paulauską ir p. Zigmą Vaišvilą, o taip pat ir Rolando Paulausko štabo kordinatorių p. Kazimierą Juraitį pasveikinti su didžiosiomis metų šventėmis ir palinkėti visų pirmiausia dvasinės ramybės bei fizinės stiprybės, o taip pat ištvermės darant didelį darbą bei pačių geriausių emocijų. Tegu ateinantys 2018-ieji Jums būna šviesūs ir produktyvūs! Ačiū Jums mielieji! 
Simas
2017-12-24

Atsiliepimai

Susiję įrašai

Share This