19 Replies to “Apie NATO, signatarus, Latviją, valdžią ir…

 1. Per kitus rinkimus tikrai balsuosiu už R.Paulauską, nors esu emigracijoje ir mažai išvis rūpi, bet pradedu tikėt, kad jis vienintelis turi pažiūras galinčias išlaikyti protėvių vertybės, identitetą ir kalbą. Nieko nėra baisiau, kaip vakarietiškas liberalizmas ir multikultūralizmas…

 2. Aš irgi balsuosiu tačiau pilnai suprantu kad jo sėkmės galimybės yra nulinės. Jis yra per daug aiškus priešininkams ir jo niekuomet nerems jokios geopolitinės galios, jis lengvai daromas marginalu. Paulausko misija – šviesti tautą.

  1. Nu kodel, aisku mes visada 10 metu atsiliekama nuo viso pasaulio. Tai cia gali zmones neprareget taip greit, taciau amerikoje zmones jau praregi. Ron Paul vos nelaimejo pries Obama, kuris buvo visiskai priesingo mastymo negu JAV valdzia nuo pat buso laiku. Nebeajoju jo arba jo sunaus Rand Paul sekmes 2016 amerikos prezidento rinkimuose. Gal Lietuvai nebutina keistis? Gal pakaktu kad pasikeistu tie kurie daro tvarko pasaulyje?

   1. Stebejau Ron Paul kampanija ir nekarta sakiau kad R. Paulauskas – Lietuvos R. Paul. Beje idomus sutapimas: R. Paul auskas = R. Paul:) Deja R. Paul net neisejo pries Obama. Jis Respublikonu suvaziavime pralaimejo (teisetai ar ne) M. Romney. Taip vis daugiau zmoniu ten atranda R. Paul bet kai ateina rinkimu metas (o visu rinkimu lemtis yra galim numanyti kieno rankose) tokie veikejai yra zinaisklaidos nustumiami i uzmarsti. O del 2016 tai tikrai niekas nepasikeis nes sistema valdo tie kurie nenori matyti nei R. Paul, nei jo sunaus, nei Jesse Ventura siam poste.

    1. Bet būtent tą faktorių, kad žiniasklaidos yra nustumiami galima panaudoti kaip pranašumą.. Kartais undergroundinis paplitimas laimi prieš mainstreaminį marketingą, bet tik tada kai demokratija tikrai egzistuoja.

 3. Gaila, kad Lietuvoje seimą užsiveisė vi parazitai, o gyvenime siekiant išnaikit parazitus visada imamasi radikalių priemonių.. Lieka tik revoliucijos kelias arba visiškas apsileidimas parazitais iki ausų, nemanau, kad dar yra patogesnių kažką keisti…

 4. Sutinku, Rolando sios dienos prioritetas remontuoti tautieciu nuvaziavusius stogus, bet ta darba ir mes galetume padeti daryti. Siai dienai didziausia beda kaip sukviesti tautos bedzius i bent koki susitikima diskusijoms su Rolandu.

 5. Aš tai pesimistas.Manau, kad kol dideli įvykiai neatriedės į Europą, kol mūsų tiesiogiai nepalies, tol nesikeis padėtis ir pas mus.

 6. youtube.com/watch?v=0I5BZCcURa4 – "Nupirkas zurnalistas" – vokietis parase bestseller knyga kaip CZV moka vakaru ziniasklaidai kad rasytu "tiesa" ir "tik tiesa". :] Tai jeigu tas vyksta Vokietijoje, kurie gauna didelius atlyginimas, taciau vistiek pasiduoda tam, taip pagalvokim kas vyksta Lietuvos ziniasklaidos priemonese – main streame. O jeigu dar ir po politikus pasikapscius?

 7. Valdymo forma mažai ką tereiškia, nors kvailiai mano kitaip. Svarbiausias valstybės tiklas tūrėtų būti patvarumas, atsveriantis visa kita, nes yra kur kas vertingesnis už laisvę.

    1. Jav kariaujaa nepaskelbta kara pries Rusija ir Jav labai nori zarstyti zarijas lietuviu rankomis, man Rusija ne priesas, o kaimynas, tad kokias asmenines saskaitas tu nesuvedei su Rusija, kad ji tapo tavo priesu?

Parašykite komentarą