58 Replies to “2-oji Naktigonė internetu su Rolandu Paulausku

 1. Šiandien jau žinau, kad parašų nesurinkote. Gerai tai ar blogai? L. skaudu. Bet internete, matau, Naktigonės dar tęsis. Rolandai, esate suprantamas, mėgiamas, laukiamas, ypač artėjančių rinkimų ir referendumų fone. O tai – jau l. gerai, iki…

 2. Turbūt galima reziumuoti taip: panašiai galvočių galvų nėra daug dėl to kad apskritai galvojančių galvų yra mažai, nekalbant jau apie panašumus. Tas galvojimas nėra blogas tačiau kad pajungti mases reikia žemiškų resursų – pinigų, eterio ir t.t. Niekas nesibaigia ir neprasideda kažkokiais rinkimai, kova vyksta nuolatos ir ji visada prasminga . Siūlau Rolandui palaikyti pulsą visa laiką kad ir ne tiek dėl politinių realizacijų bet ir dėl to kad kai kurie žmonės jaustų kažkokius sau artimus atramos taškus. Pamėtytos sėklos kartais sudygsta po kurio laiko visai netikėtai.

 3. Dėkoju jog jūs kandidatavotės į prezidento rinkimus. Davėte tiek daug supratimo apie valiutą, ekonomiką ir kitus svarbius dalykus. Žiūrėdamas jūsų pasisakymus pamačiau jog mūsų prasmių laukas labai sutampa. Tikiuosi jog ir toliau matysiu jus pasisakant įdomiomis temomis.

 4. Ankstesnėse diskusijose minėjote, jei nebūsite išrinktu prezidentu tuomet kursite partiją iš piliečių kurių prasmių laukas sutampa. Ar jūs vis dar laikotės tokios nuomonės?

 5. Taip gavosi jog savo balso negalėsiu už jus atiduoti. Norėčiau iš jūsų išgirsti kurie likę pretenduojantys kandidatai yra tame pačiame prasmių laukia kaip ir jūs?

 6. Šiek tiek apie Eurą.
  Butkevičius su Grybauskaite su dideliu spaudimu ir greičiu nori į vesti Eurą. Kiek žinau sukauptas Lietuvos Respublikos auksas privalės keliauti į ECB (Europos centrinį banką), bet daleiskime Vokietijos auksas nenukeliavo į ECB. Kodėl tokia neteisybė jog LR auksas atiduodamas, bet Vokietijos ne?

 7. Laba diena! 🙂

  butu idomu isgirst jusu nuomone (prognoze) kas bus jeigu mes dar viena kadencija eisim tuo paciu keliu ir toliau gyvensim tik populizmu „kas garsiau peikia rytus tas yra geriausias specialistas“ ??? 😐

 8. Sveiki,

  Gustave Le Bon savo knygoje ,,Minios Psichologija'' isleistoje dar 1895 metais raso, kad minia nereaguoja i logiskus, faktais paremtus argumentus. Miniai reikia emociju. To rezultate populistas snekantis miniai tai, ka ji nori girdeti, dazniausiai laimes pries realistiskai ir argumentuotai kalbanti zmogu.

  Tokiu atveju zmones (visi, ne tik lietuviai) kaip ir yra pasmerkti buti lengvai manipuliuojami naudojantis ju kaip minios silpnybemis.

  Kokia Jusu nuomone butu iseitis is sitos padeties jei tokia yra?

 9. Sveiki,
  Ką manote apie šias JAV organizacijas: Skull and Bones society, Bohemian grove, Bilderberg group.? Kokią įtaką tai turi pasaulio geopolitikai, JAV gyvenimui iš skolintų pinigų? Ar siose organizijose gali buti sprendziami globaliniai pasaulio klausimai?

 10. pakalbėkit apie tai, kaip Lietuva su NATO ruošiasi karui prieš Rusiją – žiniose pastarąją savaitę tik apie tai girdime, apie JAV prezidento vizitus Europoje. Man žmogiškai nėra ramu, kai žinai, kad Lietuva visada galingųjų dalybose ar susitarimų , paktų pasekoje labai daug netekdavo.

 11. Kiek tenka įsitikinti, tai sunkiausia yra žmones aplamai priversti domėtis kas vyksta aplinkui.
  Gal atsirastų benraminčių "Piliečio Elementoriaus" sudarymui?

 12. Po rezultatų reziumavimo,pasvarstykime kurio kandidato prasmių laukas labiausiai panašus į mūsų.

 13. Noriu paliesti truputi farmaciją.

  Kadangi farmacijos pelningiausia atšaka yra – skiepai, tai norėjau išgirsti jūsų poziciją del SAM Andriukaičio stumiamo įsakymo, kuriame numatyta, kad vaikai (ikimokyklinukai) privalės būti paskiepyti, nes kitu atveju jie neturės teisės lankyti darželio.

  Ar nemanote, kad skiepyti ar ne, tai jau pačių tėvų pasirinkimas?

 14. Sukūriau jums garsųjį viršelį kuriuo pasipuošėt puslapį. Taip pat ir ne vieną agitacinį plakatėlį. Kai iesit į kitus rinkimus, kreipkites iškart. Laurynas iš Kauno

 15. tikrai jus pasvalys palaike tik laukeme jusu atvikimo ;;; neturejom kur pasirasit uz jus….gaila ..kita kart nelauksim veiksim.,,,,..pasvalieciai – tautininkai….

 16. Kokia Jūsų nuomonė apie valdžios bandymą žlugdyti referendumą dėl žemės ir prasidėjusias kalbas apie VAE statybą? Vienu ir kitu atveju yra ignoruojama tautos valia.

 17. lietuvos prezidetas [- lietuviskai vadas kunigaikstis didysis ] turi but ir bus jusu mastimo jus jau esat ,, tik laiko kausimas jei ir podaugel metu kitas busimasis snekes mastis jusu idejom mintim ,, smetonos mintis nemirtingos…

 18. Gal galite išdėstyti savo viziją apie Valstybės gynybą agresijos atveju: pvz. ar reikia atkurti šauktinių kariuomenę, ar reikia sukurti efektyvų rezervą ir pan.?

 19. Apie egzaminus rinkėjams, tai čia mokyklos suole reikėtų mokyt to, juk baigęs vidurinę žmogus jau turi teisę balsuot..

 20. Rolandai, kalbi apie egzaminą rinkikui 🙂 žinoma puiki idėja, bet dabartinė valdžia galėtų galvą padėti, kad tik tai neatsitiktų. Juk girdėjome kai kurių politikų aimanas, kad jei referendumą dėl žemės pardavimo padarys su europarlamento rinkimais tai "negeras" (kai kurių partijų, judėjimų) elektoratas aktyviau dalyvaus rinkimuose, o dėl to nukentės liberalai ir jiems prijaučiantys 🙂

 21. Labas vakaras. Jeigu galima, užduosiu klausimą, apie ekonomiką. Kaip jūs vertinate palūkininkavimą? Pagarbiai

 22. Rolandai, džiaugiuosi kad jus esate ir šviečiate užzombuotos visuomenės protus. Nenustoju stebėtis, kodėl jūsų labai logiški argumentai, kaip taisyklė paremti konkrečiais faktais, dažniausiai lieka neišgirsti viešoje erdvėje. Susišnekame tik mes, pavieniai žmonės, kurie svarankiškai gylinasi ir tyrinėja globalizmo reiškinį ir jo pasekmes. Tuos, kurie savęs nevargina tokiais tyrinėjimais, labai sunku įtikinti, kad realybė yra ne tokia, kokią mums ją "piešia" oficialioji valdžia ir visuomenės informavimo priemonės. Tačiau tokia padėtis tik vaizdžiai parodo, kaip stipriai mūsų visuomenė yra užzombuota. Tad labai palaikau jūsų mintį įsteigti partiją, kurį padėtų žmonėms "ištrukti" iš jiems sukurtos "virtualios realybės". Stiprybės ir stiprios sveikatos linkiu jums Rolandai šiame kelyje.

 23. Laba vakara,

  ištikrūjų labai keista, kai aš gyvenime bėgau nuo savęs; bėgau iš kaimo i miestą, paskui i užsienį, ten pat nieko gero. Padariau išvada, kad nuo savęs nepabėgsi 🙂 ir neriekia, problemas savo reikia spresti pačiam.
  Dabar traukia kaimas, žemė. Tikriausia reikia daugiau domėtis kas vyksta aplink ir visa informacija permastyti savo galvą. Kaip vienas veikėjas pasakęs "visai kitoks vaizdelis".

 24. (AKIMIRKAI PAILSINT NUO RIMTŲ TEMŲ)

  O kokią muziką mėgstate šiandien ir ko klausotės, ar dar muzikuojate?

 25. Kaip jus galvojate užmegzti ir palaikyti gerus santykius su valstybėm kurios nenori ir nesutinka kad jų bankai butų valdomi Rothschild centriniu banku. Ir kas pasikei jai jus išrinks. Ar mum vėl teks klausytis tuščiu ir beprasmišku pažadu.?

 26. sveikas, kokia tavo nuomonė apie religija? ar turėtų būti valstybinė religija Lietuvoje? ir apskritai ką manai šita tema.. ačiū už atsakymą:)

 27. Ką galite pasakyti apie BRIKS bloko šalių tikslus ir artimesnius bei tolimesnius šio projekto tikslus?

 28. Kokias knygas jūs rekomenduotumėte perskaityti? Nesvarbu ar tai grožinė ar politinė ar eknominė.

 29. Gerb. Rolandai, jus teigete, kad chaosas Ukrainoje reikalingas vakarams, nes jie yra prasiskoline, o Rusija – ne. Gal galite paaiskinti, kaip ivykiai Ukrainoje palengvins EU skolu nasta?

 30. kartais pagalvoju, ar negali taip būti, kad Obama su Putinu susitarę ir Europos dalybos yra iš anksto suplanuotos? o visa propaganda reikalinga tik žmonių protams sujaukti… Ar visgi JAV sieke uzsitikrinti geresnes pozicijas Rimlande?

 31. sveiki Gerb. Rolandai. Jusu nuomone apie alkoholi. Kaip spresti dabartine situacija ir problemas Lietuvoje? Jaunimas girdomas iš visu pusiu (reklamos, kinas/filmai ir pan.). Jokio švietimo mokyklose. Ir ar esate girdeje/ziureje blaivaus gyvenimo aktyvisto, profesoriaus Ždanovo paskaitas/video. Dekui ir stiprybes Jum.

 32. Laba diena, ar esat kanors girdeja apie gimines sodybas? jeigu trumpai tai ka mastot apie toki dalyka kad zmonems parduoti arba dalinti minimum po 1 ha zemes, kad jie tenkurtu savo sodybas, ukius, kad prasimaitintu is tuos zemes, kad ta zeme galima butu tik paveldeti, ir kad produkcija uzauginta arba pagaminta tuoje zemeje butu neapmkestinta mokesciu…. cia atkurtu amatus, zmones pritrauktu prie gamtos, ir sumazintu maisto poreikti… Aciu:)

 33. butu idomu isgirst jusu nuomone (prognoze) kas bus jeigu mes dar viena kadencija eisim tuo paciu keliu ir toliau gyvensim tik populizmu???

 34. papildant jusu pokalbi apie TV zurnalistus, tai Jus ka tik papasakojot apie Holivudini filma "Uodega vizgina suni"

 35. Rolandai, idomu kaip vertinate Jusu kandidaturos parasu rinkima? Tuos 9000 surinku parasu ar siuo metu 200 tiesiogiai ziurincius zmoniu. Ar jauciate palaikyma? Kaip vertinate tokius skaicius? Daugiau ar maziau tikejotes?

 36. VIENA SVARBI MINTIS …REIKIA MOKYTI LIAUDI…IR MOKYTIS-.SVIESTI IR
  ,INFORMUOTI,SKLEISTI-PLESTI ZINOJIMA ..JUSU IDEJA -PRASMIU LAUKA….

 37. Gausit klizmą, kur 2 laidos įrašas? ir prašom leisti Naktigonę tiek kiek R.Paulauskas nori, nes jaučiasi neišbaigtumas.

 38. Įtarimas, kad Ustreame vietos nebeužteko RP paskyroje – greičiausiai laida bus neišlikusi Ustreame – gal galite kas patvirtinti ar paneigti?

 39. nežinau, nežinau, gerb. Rolandai 🙂 – pagal Jūsų siūlomus rinkėjo egzamino klausimus ( viso labo keturis) , beliktų gal 50 -100 000 tūkstančių balsuotojų :))))
  antra vertus – kokiai institucijai atiduoti egzaminų klausimyno sudarymą ir egzaminų vykdymą ? :)) ar galima padaryti tą procesą pakankamai unifikuotą ir švarų visoje Lietuvoje ? … koks periodiškumas ir kaina ? :))
  man atrodo labiau perspektyvus variantas būtų bendruomenių delegatų sistema …, – nors irgi marudnas reikalas…
  reikia dar kažką galvoti 🙂
  bet kokiu atveju, pradžiai reikia pasiekti, kad bent jau municipaliniai rinkimai būtų nepartiniai ir merų rinkimai tiesioginiai 🙂

Parašykite komentarą